هوسینگ استیل دوجداره خنک کننده SPH ( STAINLESS STEEL LIQUID-COOLED HOUSING)

ساختار فیزیکی هوسینگ، آن را برای کاربرد های صنعتی نظیر نظارت کوره ها، ریخته گری ها و محیط های دیگر با دماهای بسیار بالا و آلودگی های محیطی، مناسب می سازد. شرکت توسعه داده پردازی سپنتا مفتخر است که محصول ایرانی خود را معرفی نماید:
هوسینگ SPH تماما از استیل ضد زنگ الکتروپولیش ساخته شده است و شامل بدنه ای با یک محفظه دو جداره جهت گردش مایع خنک کننده می باشد. علاوه بر این هوسینگ SPH با دو فلنج ضخیم در دو انتهای آن محصور شده و این امکان را فراهم می سازد تا کابل ها بتوانند از میان آن به وسیله دو محافظ کابل PG613.5 در پشت فلنج عبور کنند. قسمت جلوی فلنج با شیشه حرارتی، شیشه مادون قرمز و یا سایر شیشه های مقاوم در برابر دماهای بسیار بالا تجهیز شده است.
دو بست گاز "1.2 در بالا و پایین این هوسینگ به ورود و خروج جریان مایع کمک می کند. پارامتر هایی از جمله دمای محیط، دمای مایع در گردش، و نرخ جریان مایع (L/min) ، تعیین کننده ی دمای داخلی محفظه هوسینگ هستند. در مجموع این قابلیت وجود دارد که این سیستم خنک کننده در دمای محیطی 400 درجه سانتی گراد دمای داخل هوسینگ را زیر 45 درجه سانتی گراد نگه دارد.
هوسینگ SPH با یک فلنج برای ایجاد یک پرده هوا در جلوی شیشه تجهیز می شود. این راهکار به این صورت عمل میکند که پس از تصفیه مداوم هوا با گذر از سه فیلتر هوا با فشار از دستگاه فشار تعبیه شده به سمت منافذ تعبیه شده بر روی فلنج خارج می شود و علاوه بر جلوگیری از ته نشین شدن گرد و غبار بر روی شیشه، سبب کم کردن دمای آن نیز می شود.
فیلتر باید هوای مورد استفاده برای ایجاد پرده هوا را کاملا خشک کند و ذرات با ابعاد0.01 میکرون را فیلتر نماید. ورودی هوای فلنج پرده ی هوا، بر اساس میزان آلودگی محیط به فشار هوایی تا سقف 2.5bar نیاز دارد.

ویژگی های هوسینگ SPH :

ساخته شده از استیل ضد زنگ AlSl 316L
محفظه استیل استوانه ای دو جداره برای گردش داخلی مایع خنک کننده متصل به یک منبع خارجی
دارای استاندارد IP66
مجهز به پرده ی هوا برای جلوگیری از آلودگی لنز
مجهز به فیلتر هوا در سه مرحله: رطوبت گیر، میکرو فیلتر1، میکروفیلتر2
دو گلند کابل PG613.5 برنج نیکل اندود IP67 برای اتصال به شبکه های خارجی
دارای براکت نصب روی سازه با تحمل وزنی 45kg و قابلیت چرخش در جهت افقی و عمودی
لوازم جانبی قابل استفاده:

  • منبع تغذیه دوربین،
  • گروه فیلترهای هوا برای تمیز کردن شیشه،
  • شیشه حرارتی (حداکثر 290°C)
  • شیشه کوارتز ( حداکثر400°C)
  • شیشه IR Radiation (حداکثر 290°C )

انواع هوزینگ

هوسینگ دو جداره با پرده هوا

هوسینگ دو جداره بدون پرده هوا

هوسینگ تک جداره بدون پرده هوا و ورودی آب

لوازم جانبی هوسینگ

لینک های مفید

برای دریافت مشخصات فنی و مدل های هوسینگ SPH بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود

برای دریافت کاتالوگ هوسینگ SPH بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود