کسب رتبه 3 شورای عالی انفورماتیک

کسب  رتبه 3 شورای عالی انفورماتیک

رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک، معتبرترین نظام رتبه بندی شرکتهای ارائه کننده محصولات و خدمات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات است و بر اساس پارامترهای متعدد از جمله مولفه های مالی، نیروهای انسانی و میزان رضایت مشتری اعطا می گردد و شرکتها بر اساس رتبه اخذ شده در این سیستم مجاز به انعقاد قرارداد با نهادها و سازمانهای مختلف خواهند بود.

شرکت توسعه داده پردازی سپنتا یکی از شرکت های پیشگام در زمینه ارایه راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات است که از بدو تاسیس در سال 1386 تاکنون به سبب همگامی با تکنولوژی حاکم بر دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات و تعهد در برابر مشتریان، توانسته کارنامه درخشانی از خود در اجرای پروژه های مختلف به جای بگذارد.

 این شرکت با همت نیروهای متخصص و توانای خود، همچنین حمایت همیشگی مشتریان عزیز، در رتبه بندی امسال شورای عالی انفورماتیک در رشته "شبکه های اطلاع رسانی" موفق به کسب  رتبه 3، در رشته "تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری"  رتبه 4 و در "رشته مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات" رتبه 5 را کسب نماید.

شرکت توسعه داده پردازی سپنتا این گواهی را مرهون زحمات پیاپی تمامی کارکنان این مجموعه میداند و براین باور است پرسنل متخصص و متعهد، بزرگترین سرمایه این شرکت می باشند. امید است با تداوم این تلاش‌ها به سهم خود گامی در جهت آبادانی ایران عزیز برداریم.

ارسال شده در تاریخ 1397/06/15