معرفی دوربین مداربسته 360 درجه اکسیس با قابلیت تشخیص صدا

1399/09/24
معرفی دوربین مداربسته 360 درجه اکسیس با قابلیت تشخیص  صدا

کمپانی اکسیس دوربین مداربسته AXIS Q6100-E را معرفی کرد؛ این دوربین مداربسته با رزولوشن بالای چند جهته که به طور ویژه برای کار با دوربین شبکه AXIS Q61 PTZ ساخته شده است. این محصول برای نظارت تصویری بر فضاهای باز و گسترده یا حتی خیابان های باریک مناسب است و جزئیات دقیقی را در تمامی جهات و زوایا ارائه می کند.

این دوربین مداربسته 360 درجه اکسیس دارای رزولوشن 20 مگاپیکسلی بوده و با هر دوربین PTZ اکسیس سری Q61 یکپارچه می شود. همچنین به قابلیت تشخیص صدای جهت دار مجهز است و در صورت وقوع حادثه ای مرتبط با صوت و صدا، دوربین PTZ را به سوی منبع صدا هدایت می کند.
دوربین مداربسته جدید اکسیس به قابلیت هدایت خودکار و ردیابی اتوماتیک PTZ مجهز است. هنگامی که در یکی از چهار سنسور 5 مگاپیکسلی، حرکتی تشخیص داده شد، دوربین PTZ به طور خودکار شیء در حال حرکت را در محدوده دید خود ردیابی می کند.
دوربین AXIS Q6100-E همچنین لنزهای قابل جابجایی نیز دارد و بنابراین تغییر و تعویض لنز برای مقاصد مختلف نظارت تصویری آسان خواهد بود. علاوه بر این، قابلیت کالیبراسیون اتوماتیک و فوکوس خودکار نیز در این دوربین لحاظ شده است تا بر انعطاف پذیری آن بیفزاید.

مشخصات کلیدی این محصول

• دوربین 360 درجه با قابلیت کنترل PTZ با یک کلیک
• چهار سنسور 5 مگاپیکسلی، مجموعاً رزولوشن 20 مگاپیکسل
• لنزهای قابل جابجایی و قابل حرکت
• نیازمند یکپارچه سازی با دوربین شبکه AXIS Q61 PTZ
• مجهز به قابلیت تشخیص صدای جهت دار

 

منبع: مجله دنیای حفاظت

سپنتا ارائه دهنده راهکار های نظارت تصویری و دوربین مداربسته