راهکارهای مبتنی بر وب

نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید و پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزاری در زمینه های مختلف، را می توان اصلی ترین فعالیت و تخصص دپارتمان تولید نرم افزار شرکت سپنتا دانست. ما با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب و منطبق با اصول مهندسی نرم افزار را در دستور کار خود قرار داده ایم. ما محصولات نرم افزاری خود را براساس نیاز مشتری بومی سازی (Customize)  می نماییم. شرکت سپنتا تاکنون محصولات نرم افزاری متعددی را به بازار عرضه نموده است که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مجموعه نرم افزار های فراز
  • فروش اینترنتی بلیط
  • کارن کارت
  • فروشگاه اینترنتی
  • میهن دیک

مجموعه نرم افزارهای فراز

نرم افزار فراز یک بسته قدرتمند در زمینه مدیریت کسب و کار، مدیریت آموزشگاه و برگزاری کلاس های مجازی، برگزاری وبینار های حرفه ای و فروشگاه اینترنتی می باشد. این بسته، بر اساس نیاز مشتری قابل تفکیک و یا تجمیع می باشد.

  • وبینار
  • کلاس مجازی
  • مدیریت کسب و کار
  • سامانه مدیریت آموزش (LMS)
  • فروشگاه اینترنتی

سامانه مدیریت آموزش (LMS)

برنامه ی سیستم مدیریت یادگیری فراز به طور عمده برای نیازهای موسسات آموزشی طراحی داده شده است. فراز به شما امکان اداره آموزشگاه، مدرسه، موسسه آموزشی و مهد کودک به صورت آنلاین را فراهم می کند. با فراز می توان دوره ها و دروس آنلاین ایجاد نمود، فرایند ثبت نام و پرداخت شهریه را تکمیل نموده، کلاس آنلاین، سمینار های آنلاین، جلسات آنلاین برگزار کنید. همچنین حضور و غیاب آنلاین، خلاصه وضعیت مالی و تحصیلی و امکان ارزشیابی اساتید از دیگر امکانات فراز می باشد.

کلاس مجازی

اگر به دنبال یک راه حل حرفه ای برای آموزش آنلاین و برخط هستیدما به شما نرم افزارکلاس مجازی فراز را پیشنهاد می دهیم. فراز به سادگی امکان به اشتراک گذاری صدا، تصویر، اسلاید و حتی صفحه نمایش را برای شما فراهم می کند. قطعا کاربران شما از حضور در چنین کلاس های آنلاینی لذت خواهند برد. فراز راهکاری حرفه ای برای تمامی افرادی است که تمایل به برگزاری کلاس و جلسات و آنلاین دارند.

وبینار

وبینار نرم افزاری است که با استفاده از آن می توانید جلسات و کلاسهای آنلاین برگزار کنید. انتخاب ابزاری مناسب برای برگزاری وبینار، تاثیر بسزایی در کیفیت برگزاری و جذب مخاطب دارد. نرم افزار فراز، با داشتن ویژگی های کلیدی قابلیت های گسترده ای در اختیار مدرسان قرار می دهد که به سادگی بتوانند وبینارهای حرفه ای برگزار کنند. عدم محدودیت در استفاده از ابزارها مانند کامپیوتر، موبایل و تبلت باعث شده که فراز یکی از مدرنترین وب کنفرانس های حال حاضر باشد.

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی و فروش اینترنتی محصولات، امروزه دارای جایگاه بسیار مهمی شده است؛ با گسترش و توسعه فضای وب و ارتقا فرهنگ استفاده و خرید از طریق اینترنت، همچنین با توجه به مدل‌های موفق فروشگاه اینترنتی در سراسر دنیا ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی می‌تواند نتایج بسیار مثبت و شگفت انگیزی را در رونق کسب و کار شما داشته باشد.

مدیریت کسب و کار

سیستم مدیریت کسب و کار فراز به شما کمک می کند تا کارکرد اداری و روزمره کسب و کارتان را به طور اتوماتیک مدیریت کنید و شاهد هماهنگی بخش های مختلف شرکت تان در مدیریت تماس مشتری، مدیریت کارکنان، سفارش و مدیریت موجودی، هشدار وظیفه و زمان ردیابی و ... باشید.

کارن کارت

کارت ویزیت الکترونیکی کارن کارت محصولی متفاوت از شرکت توسعه داده پردازی سپنتا است. کارن کارت به شما کمک می کند تا بدون صرف هزینه برای چاپ بروشور و کارت ویزیت کاغذی، هویت کسب و کارتان را به صورت کامل و گویا به مشتریان معرفی کنید و در ذهن آنها ماندگار شوید.

سیستم بلیط فروشی اینترنتی ورزشگاه

سامانه فروش بلیط الکترونیک و خرید اینترنتی خدمتی دیگر از شرکت سپنتا است که امکان خرید بلیط اینترنتی از طریق وب سایت و دریافت بارکد روی تلفن همراه ، خرید گروهی و ارتباط با دستگاه های POS ، ارائه گزارش های مدیریتی در قالب داشبورد ( تعداد بلیط های فروخته شده، تعداد تماشاچیان میهمان، تعداد تماشاچیان میزبان و ...)، تخصیص ظرفیت سکو ها به تماشاچیان هر یک از دو تیم و امکان مدیریت اتوماتیک آن از طریق وب سایت و مدیریت گیت ها را فراهم می نماید.

میهن دیک

>

میهن دیک خدمتی دیگر در راستای ترجمه متون تخصصی است. خدمات ترجمه تخصصی میهن دیک؛ با هدف تسهیل فعالیت های پژوهشی و ارتقای سطح علمی و نگارشی مقالات، پایان نامه ها و کتب دانشجویان و محققین کشور فعالیت می کند. سایت ترجمه میهن دیک با بهره گیری از 3 هزار مترجم از سراسر کشور، بر روی ارایه ترجمه های با کیفیت، تخصصی، روان و حرفه ای تمرکز نموده است.

نرم افزار پلاک خوان کاوش

نرم افزار تشخیص پلاک خودروی کاوش با استفاده از الگوریتم های پردازش تصویر و هوش مصنوعی می تواند اقدام به تشخیص اعداد و حروف مندرج بر روی پلاک و ثبت ورود و خروج خودروها نماید. همچنین این نرم افزار می تواند بر اساس اطلاعات ثبت شده مالک خودرو و شماره پلاک، مجوز تردد را نیز صادر و بررسی و امکان گزارش گیری بر اساس سایر پارامترهای مختلف مورد نظر کارفرما را نیز فراهم نماید.