نظارت تصویری و امنیت در سامانه حمل و نقل عمومی

امروزه سیستم های حمل و نقل عمومی ، اقدام به برنامه ریزی  برای حفظ امنیت افراد نموده اند. در نتیجه، شرکت های حمل و نقل عمومی وظیفه دارند کارآمدترین عملیات و فرایندها را برای ارائه تجربیات مثبت مسافرین در یک محیط امن انجام دهند. نظارت تصویری و امنیتدر   حمل و نقل عمومی

مزایا:

On board

از آنجا که اجازه دسترسی سریع و آسان به داده های پردازنده داده نمی شود، سیستم های حمل و نقل می توانند باعث به خطر افتادن امنیت مسافران شود. آژانس های حمل و نقل عمومی نیاز به بهبود ایمنی پردازنده ، کاهش زمان پاسخ به حوادث و کاهش هزینه های نگهداری دارند.  راه حل های مبتنی بر IP اجازه می دهد تا دسترسی  مستقیم به پردازنده داشت.

سکوها و ایستگاه ها

تضمین ایمنی همزمان ایستگاه و سکو، با ارائه تجربیات مثبت در سفر، نیاز به برنامه ریزی هوشمند، زیرساخت های مقاوم، سرمایه گذاری در فناوری و رویکرد باز معماری امنیتی دارد. با راه حل امنیتی مبتنی بر جمع آوری متمرکز داده ها، پرسنل امنیتی می توانند هر موقعیتی را به طور مؤثرتر رصد کرده و به آنها دسترسی پیدا کنند. این امر، این امکان را می دهد تا سیستم عامل ها و ایستگاه های مختلف، در کل سیستم ترانزیت یکپارچه شوند.

ساختمان ها

تأسیسات ترانزیت عمومی، از جمله ساختمان های اداری، انبارهای اتوبوس و حیاط قطار، تجهیزات با ارزش زیادی را در خود جای داده است. می توان با سرمایه گذاری در یک سیستم امنیتی فیزیکی تلفیق شده با نظارت تصویری، از اموال و تجهیزات به طور موثر محافظت نمود. در نتیجه ، می توان ادعاهای کاذب را به حداقل رساند ، از خرابکاری جلوگیری کرد و خسارت ها را کاهش داد.

ارائه یک محیط امن و ایمن

حفظ محیط حمل و نقل امن به معنای اطمینان از ایمنی مسافر در ایستگاه ها و وسایل نقلیه است. وقتی پرسنل ترانزیت و امنیت، اتفاقات را از یک بستر واحد مدیریت می کنند، به تمام داده هایی که در سیستم جمع آوری می شوند ، دسترسی آسان دارند. بنابراین می توانند به سرعت و به طرز آگاهانه ای نسبت به هر حادثه ای که اتفاق می افتد پاسخ دهند.

 نظارت تصویری و امنیت در حمل و نقل عمومی :امروزه سیستم های حمل و نقل عمومی ، اقدام به برنامه ریزی  برای حفظ امنیت افراد نموده اند. در نتیجه، شرکت ...

راه حل های تامین امنیت سیستم حمل و نقل عمومی، در حوزه نظارت تصویر

امنیت جامع و یکپارچه

مدیریت تمام سیستم ها در یک نقطه: تصاویر تمامی نقاط اعم از ایستگاه ها، سکوها و وسایل حمل و نقل را در یک نقطه داشته باشید.

مدیریت مقیاس پذیر ویدئو

با دسترسی به زمان واقعی ویدئو و داده ها از هر دو سیستم ثابت و پردازنده ، شرکت های حمل و نقل عمومی می توانند افراد ، اتفاقات ، دارایی ها و محیط های خود را  محافظت کنند.

مدیریت حادثه

هنگامی که سیستم امنیتی تمام وقایع و زنگ های هشدار را به اپراتورها ارسال می کند، پرسنل امنیتی می توانند به سرعت به دوربین های اطراف دسترسی پیدا کنند تا ببینند چه اتفاقی می افتد و مراحل رسیدگی به هرگونه حادثه را دنبال می کنند.

مدیریت تحقیق همکاری

با به کارگیری سیستم های ضبط تصاویرکه موجب ذخیره شواهد دیجیتالی از طریق دوربین ها و سایر دستگاه ها می شود، زمان تحقیقات به میزان قابل توجهی کاهش یافته و ادعاهای کاذب به حداقل می رسد.

خدمات ابری

مدت طولانی نگهداری شواهد مورد نیاز برای مطالبات مسئولیت می تواند پر هزینه باشد. شرکت های حمل و نقل عمومی می توانند با بایگانی مدارک دیجیتالی در Cloud ، پس انداز قابل توجهی داشته باشند.

تشخیص پلاک اتوماتیک

با داشتن فن آوری تشخیص خودکار پلاک (ALPR) ، می توان خدماتی از جمله رزرو فضای آنلاین و یا اجازه و عدم اجازه ورود را ارائه نمود. نظارت تصویری و امنیت در حمل و نقل عمومی

www.sepantadp.com

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید