AddOn

راه کار END To END

end-to-end solution

راه کار END To END(E2ES) یک اصطلاح است که نشان می دهد تامین کننده یک برنامه یا سیستم نرم افزاری، تمام اجزای سخت افزاری/ یا نرم افزاری را ارائه می دهد و نیازهای مشتری را برآورده می کند تا هیچ منبع دیگری نباید درگیر باشد.

اگر بخواهید به عبارت "پایان به پایان" در فرهنگ لغت نگاه کنید، می بینید که معمولا این اصطلاح برای توصیف یک شرکت/ سیستم تامین کننده یا برنامه کاربردی استفاده می شود که تمام اجزای نرم افزاری و منابع را برای برآورده ساختن نیاز مشتری فراهم می کند. شرکت ها اغلب ترجیح می دهند تنها یک ارائه دهنده ی خدمات، مسئول تمام مراحل: پشتیبانی، نصب، پیاده سازی و تعمیر و نگهداری مداوم سیستم های نرم افزاری و ... شان باشد. دلایل متعددی برای این امر وجود دارد، اما در اینجا پنج دلیل اصلی را عنوان می کنیم که چرا بسیاری از شرکت ها به راه حل پایان به پایان اعتقاد دارند.

• کارآیی عملیاتی بهتر: احتمالا دلیل اصلی این است که بسیاری از کسب و کارها میخواهند با یک راه حل به بهره وری بالاتر برسند. یک راه حل پایان به پایان، اغلب یک سیستم کاملا یکپارچه از یک تامین کننده واحد است، این کمک می کند تا به دقت، کارایی و فرآیندهای ساده تر از طریق اتوماسیون بیشتر، عملکرد شرکت به خوبی بهینه سازی شود.

• کاهش هزینه ها: این ممکن است به نظر نسبتا واضح باشد، که پرداخت هزینه برای سیستم های چند نرم افزاری/ سخت افزاری، پشتیبانی، مجوزهای مداوم و بیشتر، همه به معنی نیاز به پرداخت برای تعداد زیادی از خدمات است. در صورتیکه با انتخاب تامین کننده واحد می توان هزینه های کمتر، زمان کمتر و کاهش هزینه ها را نتیجه گرفت.

• دقت بیشتر و تسریع در انجام: کار با سیستم های مختلف از منابع متعدد، به راحتی می تواند علت بسیاری از مشکلات باشد. بدتر این که گزارش کارکنان و پیگیری این مسائل میتواند فوت وقت قابل توجهی در پی داشته باشد. با استفاده از یک تامین کننده، اگر یک مسئله رخ دهد، کارکنان دقیقا می دانند کجا بروند و با چه کسی تماس بگیرند تا موضوع حل شود.

• یک سیستم برای یادگیری کارمندان: هنگامی که هر کسب و کار در موضوعی سرمایه گذاری می کند، می خواهد سریع ترین بازدهی سرمایه گذاری اولیه خود را ببینند. یکی از عوامل کلیدی که سرعت آن را افزایش می دهد، این است که چگونه کارمندانشان می توانند به سیستم جدید دست پیدا کنند. با استفاده از END TO END کارکنان تنها یک سیستم مشخص برای یادگیری و نحوه ی استفاده دارند. این به آنها اجازه می دهد تا سریعتر کار کنند و همچنین کارکنان جدیدی که وارد کسب و کار می شوند، می توانند سریعتر کار کنند.

• قابلیت بالای توسعه: از آنجا که داده ها به صورت یکپارچه در سراسر بخش ها به اشتراک گذاشته می شوند، کسب و کار ها می توانند بینش دقیق در عملکرد شرکت ها بدست آورند و مناطق دقیق را که نیاز به بهبود دارند، مشخص کنند. این اطلاعات پس از آن می تواند به یک ابزار فروش قدرتمند، مورد استفاده در گزارش ها برای عملکرد و افزایش سود دهی تبدیل شوند.

بنابراین در نهایت روشن است که برای کسب و کارها استفاده از یک منبع تامین برای مدیریت عملیات روزانه شان، بسیار سودمند است.

AddOn

در حوزه ی نظارت تصویر نیز می توان این راه کار را عملی نمود چرا که رشد ونیاز روزافزون استفاده ازدوربین های مداربسته در کشور، استفاده از سیستم های مدیریت منابع تصاویر را الزامی نموده است. پس از بررسی پارامترهای کلی شامل تعریف مواردامنیتی و منابع خرید در یک سیستم مدیریت منابع تصویری برای دوربین های نظارت تصویری، شرکت توسعه داده پردازی سپنتا، دارای رتبه ی سه از شورایعالی انفورماتیک با استفاده از راهکار END To END تمامی ملزومات یک سیستم نظارت تصویری اعم از : دوربین های مداربسته، نرم افزار مدیریت تصاویر، نرم افزار پلاک خوان، نرم افزار تشخیص چهره، نرم افزار کنترل ترافیک، NVR و ... را ارائه می دهد.

بنابر این یک پروژه نظارت تصویری می تواند با سرعت بیشتر و دقت بهتر، بدون فوت وقت برای انعقاد قرارداد های مختلف و مشکلات متعدد از این قبیل، انجام شود.