ITS Solutions

سه چالش بزرگ حمل و نقل عمومی در سطح جهان وجود دارد: ایمنی جاده ها، ترافیک و آلودگی محیط زیست. از بین این عوامل، ایمنی جاده جدی ترین مسئله است زیرا مستقیماً به امنیت جان و مال انسان ها مربوط می شود. علل اصلی تصادفات رانندگی ، سرعت ، رد شدن از چراغ قرمز و سایر تخلفات رانندگی است. از طرف دیگر ، آمارها نشان می دهد که 58٪ کشته شدگان در تصادفات، در تصادفات فاجعه بار نقشی نداشته اند.

در بیشتر موارد، حوادث ترافیکی می تواند به طور مستقیم منجر به تراکم ترافیک شود. علاوه بر این ، وسایل نقلیه مجهز به سوخت های فسیلی، عامل اصلی آلودگی هوا هستند که می توانند به محیط زیست آسیب رسانده و ایجاد کننده خطرات سلامتی باشند.

بنابراین، برای نظارت بر تخلفات جاده، بهبود راندمان حمل و نقل، اطمینان از ایمنی جاده ها و کنترل آلودگی غیرمجاز محیطی ناشی از وسایل نقلیه، استقرار یک سیستم حمل و نقل هوشمند در شهر ضروری است.

KEDACOM در ترکیب داده های زیاد و فناوری هوش مصنوعی در زمینه حمل و نقل پیشرفت های چشمگیری داشته است. برای آگاهی بهتر از وضعیت ترافیک، راه حل ITS ما می تواند همه وقایع را که در جاده اتفاق می افتد بطور مؤثر نظارت کند. مهم تر از همه ، این است که قادر است هرگونه اقدامات غیرقانونی یا تخلف را به طور دقیق تشخیص دهد و در زمان واقعی (Real Time) به مرکز فرماندهی گزارش دهد.

طبق مطالعات موردی در گذشته، در مرحله اول برنامه های کاربردی راه حل KEDACOM ITS ، میانگین نرخ تصادفات رانندگی 30٪ ، و میزان تلفات ناشی از تصادفات رانندگی 20٪ کاهش یافته است، که این یعنی پیشگیری مستقیم از خسارات اقتصادی بیشمار در این موارد. این همچنین یکی از عوامل اصلی ایجاد شهر ایمن تر و هوشمند تر است.

پوشش کامل

KEDACOM به منظور ایجاد پوشش کامل سیستم در سطح شهر، سیستم + ANPR سیستم الکترونیکی پلیس در چهارراه های مهم و اتصالات T؛ را در ورودی شهر، بزرگراه ها و جاده های اصلی مستقر می کند. و نیز اجرای سیستم غیرقانونی پارکینگ در محیط فرودگاه ها ، بیمارستان ها ، مدارس ، ایستگاه های قطار ، استادیوم ها و سایر ساخت و سازهای عمومی هم بر قرار می شود.

ITS Solutions

تشخیص اعمال غیرقانونی

این سیستم از شناسایی خودکار و کشف 12 نوع اعمال غیرقانونی مختلف پشتیبانی می کند و کل فرایند را ثبت کرده تا شواهد محکمی برای مجازات ارائه نماید.

ITS Solutions

تحقیق و توسعه مستقل الگوریتم AI

با الگوریتم داخلی AI ، نه تنها می توان ویژگی های وسیله نقلیه را شناسایی کرد بلکه می توان چهره و رفتارهای سر نشینان را نیز تشخیص، تجزیه و تحلیل نمود. به طور کلی، میزان دقت تشخیص حداقل 10٪ بالاتر از حد استاندارد است.

ITS Solutions

برنامه داده زیاد از وسیله نقلیه

KEDACOM در تحقیقات جنایی از تجزیه و تحلیل داده های زیاد خودرو استفاده کرده است. این می تواند به افسران پلیس کمک کند تا انواع مختلف امنیت عمومی و امور جنایی را سریع و مؤثر حل کنند.

ITS Solutions